Asistentka

Invasys

Invasys je společnost zabývající se výzkumem a vývojem, se specializací na poskytování bezpečnostních technologií vládám pro prevenci a zvládání terorismu, nepokojů a organizovaného zločinu. Vyrábíme klíčové hardwarové a softwarové produkty používané v nejnáročnějších prostředích a zaměřujeme se na rozsáhlý výzkum a vývoj v oblasti mobilních telefonů a satelitní komunikace. Navzdory tomu, že naše firma roste, si zachováváme charakteristiku malé firmy. Našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, a zároveň vytváříme příjemné prostředí pro náš pracovní tým, ve kterém každý zaměstnanec ovlivňuje samotný proces.

Pracovní náplň

  • Podpora týmu v rámci běžné administrativní agendy (nákupy letenek, zajištění ubytování v rámci služebních cest, vyřizování víz, kompletování cestovních příkazů)
  • Péče o návštěvy, vyřizování příchozích telefonátů
  • Zodpovědnost za zápisy z porad
  • Spolupráce při tvorbě propagačních materiálů společnosti
  • Příprava podkladů pro nové zaměstnance, kolegy na DPP a stážisty. Příprava podkladů v rámci ukončení pracovního poměru zaměstnanců.
  • Kompletní péče o agendu BOZP
  • Kontrola účetních dokladů, došlých faktur, příprava podkladů pro mzdy, objednávání stravenek, správa pokladny, platební transakce
  • Objednávání kancelářských potřeb a kávy
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Archivace smluv
  • Zodpovědnost za poštovní agendu
  • Komunikace se správou budovy
  • Aktuální požadavky týmu

Kvalifikace a požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • 2 a více let zkušeností na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (každodenní kontakt s rodilým mluvčím)
  • Zkušenosti s MS Office
  • Znalost ERP Helios velkou výhodou
  • Hledáme vstřícného, samostatného, flexibilního a týmově založeného člověka s dobrými organizačními schopnostmi

Nabízíme

  • HPP na dobu určitou (zástup za MD) v příjemném prostředí menší firmy (50 zaměstnanců)
  • Benefity (stravenky, flexi passy, výuka angličtiny, výborná káva a další občerstvení na pracovišti)
  • 25 dnů dovolené plus 3 sick days
  • Firemní notebook
  • Pet friendly office

Kontakt

Kateřina Szabó

Recruitment Manager

katerina.szabo@invasys.com