Senior System Administrator – Brno

Invasys

Invasys je společnost zabývající se výzkumem a vývojem, se specializací na poskytování bezpečnostních technologií vládám s cílem zabránit terorismu, povstání a organizovanému zločinu. Vyrábíme klíčové hardwarové a softwarové produkty používané v nejnáročnějších prostředích a zaměřujeme se na rozsáhlý výzkum a vývoj v oblasti mobilních telefonů a satelitní komunikace. Navzdory tomu, že naše firma roste, si zachováváme charakteristiku malé firmy. Našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, a zároveň vytváříme příjemné prostředí pro náš pracovní tým, ve kterém každý zaměstnanec ovlivňuje samotný proces..

Popis pozice

Ivasys má projektově orientovanou strukturu pro maximální flexibilitu a možnost přizpůsobit se požadavkům zákazníků. Projekty realizuje tým vývojářů s podporou oddělení výzkumu a R&D. Většina projektů se týká zahraničí, převážně Evropy, Asie, Středního východu a Afriky.

IT má na starosti kompletní interní infrastrukturu. Sestává ze 3 členů, kteří spolupracují se zbytkem společnosti i externími partnery. Infrastruktura je postavená na OS Linux, ale používáme i Windows servery. V týmu je snaha spravovat vše dle procesu infrastructure as code (IaC) s využitím Ansible.

Úkoly a odpovědnosti

Jako člen IT skupiny budeš mít část zodpovědnosti za:

  • správu infrastruktury počínaje HW (servery, síťové prvky, kabeláž) až po aplikace běžící na jednolivých virtuálních strojích
  • analýza očekávání a požadavků na nové služby, jejich implementace (samozřejmě ve spolupráci s týmem)
  • podpora koncových uživatelů
  • udržování služeb, serverů, hw (atd.) ve funkčním, aktualizovaném stavu s důrazem na bezpečnost
  • zajištění IT bezpečnosti ve spolupráci se Security skupinou
  • dokumentaci

Kvalifikace

  • 3+ let zkušeností na pozici správy IT
  • dobrá znalost Linuxových systému (RHEL, CentOs, Ubuntu), certifikát může být výhodou, ale jsme schopní si znalosti prověřit
  • Výborná znalost práce s CM toolem Ansible
  • alespoň základní znalost angličtiny (vedení firmy, zákazníci i partneři jsou často zahraniční)
  • schopnosti analýzy a řešení problémů
  • jako bonus uvítáme kterékoli další znalosti a schopnosti:
    • alespoň bakalářský univerzitní titul
    • SQL databáze
    • networking (VPN, ISO/OSI, DHCP, DNS, …)
    • správa aplikací
    • ITIL (ne jako překážka, ale jako nástroj, který pomáhá být lepší)
    • principy zálohování
    • oVirt virtualizace (RHEV)
    • zkušenosti s kontejnery

Contact

Katerina Szabo

Recruitment Manager

katerina.szabo@invasys.com / +420 603 811 339